Piłeczka Gwiazdka Expand

Piłeczka Gwiazdka czarna

Hevea

PS13210

Nowy

Idealnie nadaje się do zabawy zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci. Jest miękka w dotyku, elastyczna i bezpieczna.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

89,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Idealnie nadaje się do zabawy zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci. Jest miękka w dotyku, elastyczna, bezpieczna, a otwory gwiazdki są dużym ułatwieniem dla maleńkich paluszków aby dobrze ją uchwycić. Stworzona w 100% z naturalnej gumy, wolna od BPA, PVC i ftalanów co czyni ją całkowicie bezpieczną jeśli dziecko zapragnie ją gryźć. Giętka i miękka guma sprawia ze piłka delikatnie się odbija co zachęca dzieci do zabawy w ich wczesnej fazie rozwoju jak i w kolejnych etapach.

- 100% naturalnej gumy
- nietoksyczna – wolna od plastików, ftalanów i BPA
- miękka, delikatna i dająca się ściskać
- 10,5 cm średnicy
- powierzchnia w gwiazdki – stymuluje rozwój dotyku
- łatwa do chwytania dla maleńkich rączek – dzieki otworkom w kształcie gwiazdek
- może być sterylizowana w gorącej wodzie przez max 1 minutę
- podlega standardom bezpieczeństwa EN 71

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Nazwa duńskiej firmy Hevea pochodzi od rodzaju wiecznie zielonych drzew kauczukowych o tej samej nazwie, z których wykonane są produkty Hevea. Markę stworzyła wymagająca mama, dlatego mamy pewność, że kupując produkty Hevea, wybieramy to, co jest najlepsze i najbezpieczniejsze dla dzieci i również sygnalizujemy troskę o naszą planetę. Duńska marka daje nam gwarancję wysokiej jakości. O jej równie wysokim poziomie, decyduje fakt, że firma posiada produkty nie tylko w 100% naturalne, bezpieczne i funkcjonalne, ale też zrobione z dbałością o środowisko w fabrykach, w których przestrzega się praw pracowniczych.


Opinie