Poofi, Nakładka na poduszkę do karmienia Hygienic

59,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Kolory
Numer produktu: PS76206.2

Nakładka na poduszkę do karmienia HYGIENIC by Poofi


Pasuje do:


Rozmiar: 50×60 cm
Waga: 0,1 kg

Skład:

 100% bawełna organiczna
Bawełna organiczna jest uprawiana w sposób organiczny czyli naturalny, wolny od sztucznych nawozów i chemicznych środków do spryskiwania roślin. Jej włókna są bardziej wytrzymałe i gładsze, co sprawia, że przędza jest delikatniejsza w dotyku. Pomiędzy włókninami jest większy przepływ powietrza, dzięki czemu bawełna organiczna jest hipoalergiczna i nie wywołuje podrażnień na delikatnej skórze alergika lub noworodka. 

Pielęgnacja / pranie:

Prać w pralce w temp. 40st C. Wirowanie max 800 obr/min. Nie suszyć bębnowo

Certyfikaty:

WProdukt wykonany z przędzy organicznej posiadającej certyfikat, jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Wszystkie materiały używane w produktach POOFI posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100 w klasie 1 (dopuszczone do bezpośredniego kontaktu ze skórą noworodka).

Opakowanie:

Woreczek foliowy
Nakładka na poduszkę do karmienia POOFI to prosty i łatwy w użytkowaniu produkt, który w estetyczny sposób chroni poduszkę do karmienia. Nakładka jest kompatybilna z naszym wsadem do poduszek do karmienia, jak i z wodoodpornym pokrowcem Hygienic do poduszek do karmienia i oczywiście z poduszkami do karmienia Organic i Hygienic. Nakładka nie posiada zamka błyskawicznego. Zakłada się ją poprzez naciągniecie jej na poduszkę do karmienia. Nakładka została zaprojektowana w taki sposób, aby stabilnie przylegać do poduszki, posiada dwie kieszonki przeznaczone do założenia na ramiona poduszki oraz elastyczna gumę wszywaną po całym obwodzie nakładki. Nakładkę łatwo jest utrzymać w czystości, wystarczy ją zdjąć i wyprać w pralce w temp 40 stopni C.

Na czym polega fenomen poduszki do karmienia HYGIENIC od Poofi?

Poduszka do karmienia POOFI to produkt zaprojektowany przez mamę, na podstawie jej osobistych doświadczeń i potrzeb. Konstrukcja poduszki jest tak przemyślana, aby poduszka mogła dopasowywać się do każdej talii, umożliwiając prawidłowe przystawienie dziecka do piersi – komfortowo, za każdym razem. Poduszki do karmienia Poofi są bardzo chętnie używane i polecane przez doradców laktacyjnych w całej Polsce, są także rekomendowane do synchronicznego karmienia bliźniąt w pierwszych tygodniach ich życia. Poduszki do karmienia Poofi można znaleźć w poradniach laktacyjnych, najlepszych szkołach rodzenia i szpitalach położniczych w całej Polsce.
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.