Little Dutch, Mata edukacyjna Vintage Sunny Stripes

359,00 zł

Wyślemy do 2 dni (robocze), czas dostawy 24h

Numer produktu: PS72460

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Zanurz swoje maleństwo w świecie edukacyjnej zabawy i przyjemności dzięki macie Vintage Sunny Stripes od Little Dutch x Miffy. Ten puszysty dywanik stanowi bezpieczne i przytulne miejsce do zabawy dla najmłodszych, które stymuluje rozwój ich zmysłów od najwcześniejszych dni.

Na macie czekają na odkrycie różne tekstury, kolorowe metki, pluszowe postaci, w tym sympatyczna Miffy z grzechotką, a nawet małe lusterko ukryte za słońcem. Wszystko to pobudza ciekawość, dotyk i słuch dziecka, a także rozwija zdolności motoryczne.

Mata edukacyjna Vintage Sunny Stripes nie tylko rośnie razem z dzieckiem, ale także jest projektowana tak, aby stymulować i angażować maluchy na różnych etapach ich rozwoju. Każdy element jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić najwyższy poziom stymulacji i rozrywki.

Czyści się ją chemicznie, co oznacza, że macie edukacyjnej można utrzymać w czystości, nawet gdy małe ręce eksplorują jej powierzchnię.

Produkt jest zgodny z normą EN-71-1-2-3, co oznacza, że jest bezpieczny dla najmłodszych. Niezależnie od tego, czy szukasz idealnego prezentu dla nowonarodzonego, czy chcesz wzbogacić kolekcję zabawek swojego malucha, mata edukacyjna Vintage Sunny Stripes od Little Dutch x Miffy jest doskonałym wyborem, który wprowadzi do dziecięcego pokoju element koloru i radosnej nauki.

Wiek rekomendowany: od urodzenia
 Wymiary: 100x8x80cm Materiał: poliester
Zgodność z normą: EN-71-1-2-3
Instrukcja czyszczenia: prać w pralce w 30 stopniach
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.