UWAGA: zamówienia złożone w dniach 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

zamówienia z 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

Bs Toys, Przygodowa Gra Znajdź Złodzieja

97,99 zł

Treść: 1 szt.

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS75132

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Drewniana gra Znajdź złodzieja to prosta gra towarzyska. Zabawa ćwiczy pamięć i koncentrację. Gracze chowają i zakrywają poszczególne elementy. Wszyscy zgadują, który element został skradziony i kto teraz zagra Złodzieje. Ważna jest tutaj dobra pamięć i szybkość. Zadaniem graczy jest zebranie jak największej ilości cennych przedmiotów.
W zestawie znajduje się: instrukcja w języku polskim, bawełniany woreczek z symbolem $ do chowania kosztowności oraz duże drewniane elementy (13-15 cm): miecz, kielich, klucz, diament, naszyjnik, lustro, korona, kolczyki, pierścień, opaska oraz monety
Wiek: 6+
CEL GRY:
Celem gry jest bycie pierwszym, który poprawnie odgadnie, które wartościowe elementy zostały skradzione przez Złodzieja. 
PRZYGOTOWANIE:
Najmłodszy gracz otrzymuję torbę ze znaczkiem dolar $. Teraz on jest Złodziejem.
ZASADY:
Wybierz przedmioty, którymi chcesz się bawić. Im więcej przedmiotów, tym trudniej. Wszyscy tasują cenne elementy potem kładą je rysunkiem do góry. Następnie stajecie wokół nich, patrzycie uważnie i staracie się je zapamiętać. Po kilku sekundach Złodziej prosi wszystkich, aby położyli się spać: trzeba się odwrócić i zakryć oczy rękoma. Złodziej wybiera 1 cenny przedmiot do kradzieży, umieszcza go w swojej torbie i daje znać innym graczom, że mogą się już obudzić i z powrotem odwrócić. Wszyscy próbują odgadnąć co zostało skradzione. Pierwszy gracz, który poprawnie odgadnie, zachowuje cenny przedmiot i teraz on jest Złodziejem. Graj dalej, aż pozostaną tylko 2 przedmioty. Gracz z najcenniejszymi przedmiotami wygrywa grę!
WSKAZÓWKA:
Przez rozpoczęciem gry obejrzyjcie wszystkie cenne przedmioty, aby upewnić się, że wszyscy wiedzą jak się nazywają.
Grupa wiekowa: wiek szkolny (6-9 lat), wiek szkolny (9-14 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +, 10 lat +, 12 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.