Bambusowa mgiełka Piraci Expand

Bambusowa mgiełka Piraci

Lapinoo Lapinoo Lapinoo

PS6562

Nowy

Duży bambusowy kocyk może pełnić wiele funcji a latem jest niezastapiony.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

174,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Duży bambusowy kocyk mgiełka może pełnić wiele funcji, szczególnie latem jest niezastąpiony.

Tkanina bambusowa ma to do siebie iż im częsciej jest prana tym jest bardziej delikatna, jest aksamitna w dotyku. 

 

Mały Przyjacielu wskakuj na naszą tratwę, którą dopłyniesz na kolorową wyspę pełną przygód z naszymi miłymi Piratami. To właśnie Loulou, Kiki i Yé-Yé przedstawią Ci świat pełen niezapomnianych wrażeń. Nasi weseli piraci pokażą Ci jak dymią groźne wulkany, jak szybko biegać by nie uszczypnął Cię krab oraz gdzie na wyspie znajdziesz najpiękniej szumiącą muszlę. W cieniu zielonych palm znajdą czas by poopowiadać Ci swoje przygody i wspólnie z Tobą wyruszą na poszukiwanie ukrytego, magicznego skarbu. Zarzuć kotwicę i zostań z nami na dłużej – w świecie fantazji, radości odkrywania nowego i wspaniałej zabawy z przyjaciółmi.


Wymiary 120x120 cm

Skład 100% wiskoza bambusowa

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lapinoo to  troskliwość - troskiwość o Twoje dziecko. Kiedy dowiadujecie się, że zostaniecie Rodzicami, zostaje w Was zasiane ziarenko troskliwości o tę małą istotę, która jeszcze będąc w matczynym brzuchu już jest z Wami każdego dnia. W trosce o pierwszy kontakt Waszego dziecka z otaczającym go światem stworzyliśmy bezpieczne produkty z wysokiej jakości tkanin. Chcemy Ci pomóc przywitać tego wyjątkowego gościa najpiękniej jak tylko jest to możliwe. Przywitaj go z Lapinoo.
Lapinoo to jakość. Gdy tworzyliśmy Lapinoo dbaliśmy przede wszystkim by używać wysokogatunkowych, specjalnie wyselekcjonowanych tkanin i akcesoriów. Wysoka jakość jest naszym drogowskazem do dostarczenia Tobie jak najlepszych produktów. Chcemy byś wybrał Lapinoo również z tego powodu.
Lapinoo to dotyk. Zmysł dotyku dziecko poznaje tuż po przyjściu na świat, a zaczyna się on kształtować już w 8 tygodniu życia płodowego. Lapinoo stworzył produkty, które mają ułatwić mu rozwijanie tego zmysłu. Dotyk potrzebny jest nam do dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Delikatny, przyjemny w dotyku.
Lapinoo to dzieci. Dzieci i ich świat jest dla nas najważniejszy. Lapinoo tworzymy by pobudzać dziecięcą wyobraźnię, by uczyć i bawić. Nasze projekty powstały z miłości do naszych dzieci, z inspiracji jakie daje nam zabawa i radość obcowania z nimi każdego dnia. Patrząc na ich rozwój, lepiej znamy ich potrzeby i wiemy, że dziecięca wyobraźnia rozwija się już w dniu narodzin. Lapinoo stworzył kolekcję autorskich projektów wymyślonych z dziećmi i dla dzieci. Poznaj z nami świat przyjaznych i kolorowych PIRATÓW, odważnych i miłych zwierząt z afrykańskiego SAFARI, a także wielu innych naszych przyjaciół.