Termoopakowanie Combo Expand

Termoopakowanie Combo

J.L. Childress J.L. Childress J.L. Childress

PS15513

Nowy

Termoopakowanie Combo to duża kostka do przechowywania żywności i napojów. Dzięki specjalnym przegródkom można w nim przechowywać różnej wielkości pojemniki, butelki.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

119,00 zł

brutto

Termoopakowanie Combo to duża kostka do przechowywania żywności i napojów. Dzięki specjalnym przegródkom można w nim przechowywać różnej wielkości pojemniki, butelki. Termoopakowanie ma grube ścianki, dzięki czemu wszystkie przechowywane rzeczy są bezpieczne, nie pobiją się.

Dodatkowo termoopakowanie posiada dużą kieszeń z siatki do przechowywania sztućców lub ice pack oraz zewnętrzną kieszeń na serwetki lub inne przekąski.

Wymiary: 20,3 x 20,3 x 8,9 cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

J.L.Childress – amerykańska marka akcesoriów podróżnych, która już od ponad 25 lat dostarcza dzieciom i rodzicom niezwykle przydatne rozwiązania. Historia firmy zaczyna się w momencie, kiedy jej właścicielka – Jan Childress po urodzeniu swojego dziecka, opracowała pierwszą torbę, którą mogła zabrać na zakupy. a potem od razu zawiesić na wózku. Od tego czasu powstało dużo praktycznych rozwiązań, a firma stała się liderem w segmencie akcesoriów podróżnych w USA i na całym świecie. Tworząc nowe produkty firma za główny cel stawia sobie przede wszystkim ich funkcjonalność oraz przyjazny design. Marka J.L.Childress, dzięki obecności na rynku od wielu lat, jest znana i lubiana przez rodziców na całym świecie.