Etui na butelkę z neoprenu zielone Expand

Etui na butelkę z neoprenu zielone

Pacific Baby Pacific Baby

PS11569

Nowy

Termoopakowanie wykonane z neoprenu bardzo praktycznego materiału o właściwościach termoizolacyjnych, wodoodpornych i odpornych na plamy.

Więcej szczegółów

Pełny opis

Termoopakowanie wykonane z neoprenu bardzo praktycznego materiału o właściwościach termoizolacyjnych, wodoodpornych i odpornych na plamy. Oferuje ok. 1-2 godzinną izolację termiczną. Posiada uchwyt z zatrzaskiem, by zawiesić butelkę przy wózku. Jest uniwersalne, gdyż pasuje nie tylko do termobutelek PACIFIC BABY, lecz również do wielu innych butelek dla dzieci.

Etui jest niejako ochroną dla butelki PACIFIC BABY, która jest wykonana ze stali nierdzewnej i gdy dziecko uderza nią o ziemię może uleć wgnieceniu (co oczywiście nie wpływa negatywnie na izolację termiczną – ta jest nadal zachowana), bądź też gdy trzymamy ją w torebce, a w niej oprócz butelki inne rzeczy np. klucze do domu lub kluczyki do samochodu, może ulec porysowaniu.

W zestawie silikonowa podkładka chroniąca spód butelki przed zadrapaniami i wgnieceniami, będąca osłoną antypoślizgową przy odstawianiu butelki na podłoże.

Cechy

Styl, wzornictwo: klasyczny

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !