Les Deglingos, spirala edukacyjna Hipopotam Hippipios Expand

Les Deglingos, spirala edukacyjna Hipopotam Hippipios

Les Deglingos

PS13352

Nowy

Spirala aktywująca w kształcie Hipopotama Hippiposa to idealna zabawka sensoryczna dla maluszków. Powstała z kilku tkanin o różnych fakturach i kolorach.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

124,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Hipopotam Hippipos To zapalony podróżnik i największy wizjoner, jakiego znasz. Ma milion pomysłów na minutę i nie boi się wyzwań. Reaguje entuzjazmem na wszystko, co dziwne i będzie cię motywował w każdej sytuacji. Ba! Namówi cię nawet do spróbowania lodów marchewkowych, nauki pływania i jazdy na rolkach.

Spirala aktywująca w kształcie Hipopotama Hippiposa to idealna zabawka sensoryczna dla maluszków. Powstała z kilku tkanin o różnych fakturach i kolorach. Posiada dodatkowe atrakcje: piszczałkę, miękkie lusterko, gryzaczek, element wibrujący i szeleszczący. Wszystkie części są bezpieczne dla małych odkrywców. Serpentynę można w łatwy sposób zamocować przy łóżeczku, w wózku lub foteliku samochodowym.

Można czyścić tylko z wierzchu.

Długość: ok. 35 cm

Wiek: 0+

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Francuska marka Les Deglingos charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością. Zabawki są oryginalne, wykonane metodą pachworkową i łaczą ze sobą różnorodne faktury co bardzo podoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom.  

Opinie