Spirala edukacyjna Pies Nonos Expand

Spirala edukacyjna Pies Nonos

Les Deglingos Les Deglingos Les Deglingos

PS13351

Nowy

Spirala aktywująca w kształcie Psa Nanos to idealna zabawka sensoryczna dla maluszków. Powstała z kilku tkanin o różnych fakturach i kolorach.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

115,00 zł

brutto

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Pies Nonos Ma naturę outsidera, lubi zaszywać się w kącie i pisać wiersze. Jak na poetę przystało, myśli trochę za dużo. Ale właśnie dzięki temu ma własne zdanie na każdy temat i chętnie się nim z tobą podzieli. Zawsze mądrze doradzi, podpowie ciekawe rozwiązanie i zachęci do kreatywnych zabaw. Jeśli i ty masz artystyczną duszę, dobraliście się jak w korcu maku.

Spirala aktywująca w kształcie Psa Nanos to idealna zabawka sensoryczna dla maluszków. Powstała z kilku tkanin o różnych fakturach i kolorach. Posiada dodatkowe atrakcje: piszczałkę, miękkie lusterko, gryzaczek, element wibrujący i szeleszczący. Wszystkie części są bezpieczne dla małych odkrywców. Serpentynę można w łatwy sposób zamocować przy łóżeczku, w wózku lub foteliku samochodowym.

Można czyścić tylko z wierzchu.

Długość: ok. 35 cm

Wiek: 0+

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Francuska marka Les Deglingos charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością. Zabawki są oryginalne, wykonane metodą pachworkową i łaczą ze sobą różnorodne faktury co bardzo podoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom.