Obniżka! Ochraniacz na łóżeczko zielona kratka Expand

Ochraniacz na łóżeczko zielona kratka

Peekaboo Peekaboo Peekaboo

PS5166

Nowy


Miękki, bawełniano-welurowy ochraniacz do łóżeczka jest częścią kolekcji stworzonej przez teoretycznie konkurencyjne marki dziecięce - PEEK A BOO oraz Tom&Buddies :-) 

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 4-5 dni

133,56 zł

brutto

178,08 zł brutto

-25%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.


Miękki, bawełniano-welurowy ochraniacz do łóżeczka jest częścią kolekcji stworzonej przez teoretycznie konkurencyjne marki dziecięce - PEEK A BOO oraz Tom&Buddies :-)
W niezwykle konkurencyjnym świecie połączyłyśmy swoją pasję do tworzenia rzeczy wyjątkowych i pięknych, które umilają dzieciństwo i rodzicielstwo.  Obie marki cechuje zamiłowanie do prostoty, niebanalnych zestawień kolorystycznych, precyzja i jakość wykończenia. Taka też jest kolekcja PEEK A BOO + Tom&Buddies.
 

  • Ochraniacz gwarantuje komfort i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil w domu, chroniąc maluszka przed uderzeniami. 
  • Pasuje do łóżeczka 60 x 120 cm, a jego wysokość - 25cm - gwarantuje, że nawet po podniesieniu materacyka na najwyższy poziom ochraniacz nie wystaje poza krawędzie łóżeczka.
  • Jest jego piękną ozdobą i doskonale komponuje się z pościelą projektu Tom&Buddies oraz innymi produktami z kolekcji PEEK A BOO+Tom&Buddies.
  • Mocowanie do łóżeczka za pomocą kolorowych tasiemek.
  • Można prać w pralce w temp 40C.
  • Wymiary ochraniacza : 180 x 25 cm 

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Nazwa marki PEEKABOO [ pikabu ], czyli „A KUKU” powstała spontanicznie. Jest bowiem jedną z ulubionych zabaw córeczki jednej z pomysłodawczyń marki.  Założeniem PEEKABOO było wprowadzenie na rynek marki dziecięcej, której produkty wyróżniają się wzornictwem, jakością użytych materiałów oraz wykończeniem.  Zależało im również na tym, aby stworzyć produkty oparte na materiałach polskiego pochodzenia a w proces produkcyjny zaangażować małe, polskie przedsiębiorstwa.  Pomysłodawczynie marki chciały też udowodnić, że można stworzyć polski produkt, który jakością przewyższa te produkowane na masową skalę w Azji, a wzornictem dorównuje uznanym zagranicznym markom.