Lilliputiens, stonoga Juliette Ochraniacz do kojca Expand

Lilliputiens, stonoga Juliette Ochraniacz do kojca

Lilliputiens

PS4671

Nowy

Stonoga Juliette Ochraniacz do kojca.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

249,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Długa zabawka welurowa oraz ochraniacz do kojca i wspaniały dodatek do maty wielofunkcyjnej. Ochraniacz jest miękki i gruby, gwarantuje bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy.

Wiek dziecka: 0m+
Wymiary: 235 x 25 cm 

Wymiary: 105x158 cm.

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie