Poduszka stabilizacyjna Poofi Pure Expand

Poofi, poduszka stabilizacyjna Pure

Poofi Poofi Poofi

Nowy

Firma Poofi Pure wprowadziła na rynek nowość poduszkę stabilizacyjną dla noworodków i wcześniaków. 
Produkt zapewnia niemowlętom  bezpieczną pozycję ciała podczas leżenia, pomaga w rozwoju oraz utrzymaniu prawidłowego napięcia mięśniowego.

Więcej szczegółów

 
Poduszka stabilizacyjna dla niemowląt Poofi Pure została wykonana w najwyższej jakości, atestowanych materiałów, dopuszczonych do bezpośredniego kontaktu ze skórą dziecka. Jest to produkt rekomendowany do codziennej opieki nad noworodkiem, polecany szczególnie wcześniakom.
 
Poduszka stabilizacyjna Poofi Pure może służyć jako bezpieczne gniazdko, które pomaga noworodkowi w łagodnym przystosowaniu do rozprostowanej pozycji ciała, zapewniając mu bezpieczny i wygodny sen. Produkt minimalizuje ryzyko wystąpienia mimowolnych skurczy kończyn (tzw. odruch Moro), zapewniając dziecku symetryczne napięcie mięśniowe.
 
Ponadto, dzięki specjalnej budowie, może również pełnić funkcję wałka, zabezpieczającego pozycję “na boku”. Jest to szczególnie istotne w przypadku dzieci, które mają problemy z częstym ulewaniem, zapobiegając zachłyśnięciu się pokarmem. Dla nieco starszych dzieci może być również wykorzystywany jako wsparcie pod klatkę piersią podczas leżenia na brzuszku.
 
Skład: 100% bawełna Wypełnienie: 100% włókna silikonowe Wymiary: 15cm x 85cm
Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy
Materiał: tkanina
Styl, wzornictwo: klasyczny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Poofi to wiodąca na Polskim rynku marka wyjatkowych tekstyliów i produktów dla mam i ich maleństw. Ze szczególną dbałością o szczegóły już od kilku lat proponuje niezastąpione poduszki do karmienia, poduszki do spania w ciąży.