Tula, Discover - Nosidełko Explore Expand

Tula, Discover - Nosidełko Explore

Tula

PS51409

Nowy

Wzór Discover zainspirowały pierwsze odkrycia maluszka. Drobne szare gwiazdki na czarnym tle pokrywają całe nosidełko, również jego wnętrze, szelki, pas biodrowy i odpinany kapturek.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

Ostatnie egzemplarze!

775,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Wzór Discover zainspirowały pierwsze odkrycia maluszka. Drobne szare gwiazdki na czarnym tle pokrywają całe nosidełko, również jego wnętrze, szelki, pas biodrowy i odpinany kapturek.

Zalety:
1. Wiele pozycji noszenia, w tym pozycja przodem do świata
W nosidełku Explore możesz nosić z przodu przodem do świata*, w pozycji brzuszek do brzuszka oraz z tyłu. Każda z tych pozycji est ergonomiczna i wygodna i wspiera prawidłowy rozwój bioderek i kręgosłupa dziecka.

2. Innowacyjny regulowany panel nosidełka
3-stopniowa regulacja szerokości panela sprawia, że nosidełko rośnie wraz z dzieckiem.

3. Poduszka podtrzymująca główkę dziecka
Miękka, regulowana poduszeczka wspierająca szyję i główkę dziecka również podczas snu, którą można ustawić w wielu pozycjach.

4.  Lekka, oddychająca bawełna
Przemyślany projekt wykonany z dbałością o szczegóły ze 100% łatwej w czyszczeniu przewiewnej bawełny.

5. Wygoda
Miękkie, regulowane szelki, zapewniają wygodę noszenia równomiernie rozkładając ciężar dziecka. Szeroki i miękki pas biodrowy zapewnia wygodę pomagając równomiernie rozłożyć ciężar dziecka. Dodatkowe wypełnienie wokół otworów na nóżki dla wygody dziecka.

6. Kieszonka na pasie biodrowym i zdejmowany kapturek

* Zanim zaczniesz używać nosidełko Explore w pozycji przodem do świata upewnij się, że maluszek trzyma sztywno główkę, a jego podbródek jest powyżej górnej części panelu. Zalecamy nosić dzieci od 5,9- 10 kg w krótkich okresach czasu. Zwracaj uwagę czy dziecko nie jest senne lub przestymulowane. Dziecko nie powinno spać w pozycji przodem do świata.

Wymiary:
  • W zależności od ustawienia nap, szerokość panelu nosidełka można ustawić na szerokość 13 - 38 cm.
  • W zależności od ustawienia poduszeczki wspierającej szyję i główkę dziecka, wysokość panela wynosi 34 cm gdy pouszeczka jest w niższej pozycji i 43 cm, gdy poduszeczka ustawiona jest wysoko.
  • Wysokość pasa biodrowego to 13 cm  a jego szerokość wynosi 69 cm. Pas biodrowy można wydłużyć za pomocą taśm o ok  76 cm (maksymalna długość to ~ 145 cm )
Waga nosidełka: 0,8 kg

Opinie