Nosidełko ergonomiczne, czarny, BABYBJORN WE AIR Expand

BabyBjorn, nosidełko ergonomiczne, czarny, WE AIR

BabyBjorn BabyBjorn BabyBjorn

PS16506

Nowy

Nosidełko nowej generacji, którego możesz używać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Umożliwia noszenie przodem do rodzica zarówno noworodków jak i starszych dzieci.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

537,00 zł

brutto

Nosidełko nowej generacji, którego możesz używać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Umożliwia noszenie przodem do rodzica zarówno noworodków jak i starszych dzieci. Po ukończeniu pierwszego roku życia możliwe jest także noszenie dziecka na plecach. Pas biodrowy i wyściełane szelki sprawiają, że nawet długie korzystanie z nosidełka jest bardzo komfortowe. Odpowiednie dla dzieci od narodzin do ok. 3 roku życia.

Komfortowe nosidełko ergonomiczne
Nosidełko ergonomiczne BABYBJÖRN We oferuje wyjątkowy komfort przez cały czas korzystania z niego. Dobrze przemyślany ergonomiczny kształt, wygodny pas biodrowy, wyściełane szelki skutecznie rozkładają ciężar dziecka. Nosidełko jest także wyjątkowo delikatne i wygodne dla dziecka. Posiada miękko wyściełany panel, szwy umieszczone na zewnątrz i regulowaną szerokość ułożenia nóżek.

Zdrowe bioderka w nosidełku ergonomicznym BABYBJÖRN We
Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder potwierdza, że nosidełko ergonomiczne BABYBJÖRN We zapewnia zdrową pozycję dla bioderek dziecka. Biodra dziecka mają zapewnione prawidłowe podparcie i są utrzymywane w optymalnej pozycji. Przyczynia się to do właściwego rozwoju stawu biodrowego, tak ważnego w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Idealne dla noworodka
Nosidełko ergonomiczne BABYBJÖRN We może być używane od pierwszego dnia życia, dzięki pełnemu dopasowaniu do anatomii rosnącego dziecka. Wysoka pozycja pozwala na swobodny przepływ powietrza i kontrolę oddechu przez rodziców.

Łatwość użytkowania od 1 dnia
Łatwe do zakładania i zdejmowania. Jak wszystkie nasze nosidełka ergonomiczne, BABYBJÖRN We jest zaprojektowane tak, aby korzystać z niego samodzielnie w każdej pozycji, nawet przy noszeniu na plecach.

Otwierana przednia część nosidła
Nosidełko posiada system bezpiecznych zapięć, które pozwalają łatwo wkładać i wyjmować dziecko z nosidełka, również wtedy kiedy zaśnie.

Idealnie dopasowane
Nosidełko ergonomiczne BABYBJÖRN We, dopasowuje się do ciała dzięki pasom z dużym zakresem regulacji.

Odpowiednie wsparcie główki
Główka dziecka stanowi we wczesnym okresie życia 1/3 masy ciała. Noworodki nie są dość silne, aby utrzymać ją samodzielnie przez pierwsze 5 miesięcy życia. Tak jak pozostałe nasze nosidełka, BABYBJÖRN We również posiada regulowane wsparcie dla główki i szyi dziecka.

Łatwe noszenie na plecach
Nosidełko ergonomiczne BABYBJORN We posiada unikalną funkcję bezpiecznego przenoszenia dziecka na plecy rodzica. Zmiana pozycji odbywa się z dzieckiem w nosidełku. Odpowiednio zaprojektowane szelki cały czas zabezpieczają dziecko przed wysunięciem się z nosidełka. To innowacyjne rozwiązanie pozwala przenieść dziecko w nosidełku na plecy opiekuna bez pomocy drugiej osoby.

Zaprojektowane z pediatrami
Nosidełko zostało zaprojektowane w bliskiej współpracy z pediatrami. Firma BABYBJÖRN współpracuje z najlepszymi lekarzami dziecięcymi, położnymi oraz psychologami. Ich ekspertyza medyczna jest bardzo ważna przy tworzeniu nowych rozwiązań i wprowadzaniu nowych produktów.

- 3 pozycje noszenia dziecka z przodu oraz na plecach
- Nosidełko ergonomiczne
- Dla dzieci w wieku 0-36 m-cy
- Wygodny pas biodrowy
- Zdrowa pozycja dla bioderek potwierdzona przez Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder
- Oddychająca siateczka Air
Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !