Chusta nosidło Jersey Sling  black 510cm  Expand

Chusta nosidło Jersey Sling black 510cm

Amazonas

PS10290

Nowy

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Miękki i elastyczny materiał to zaleta tego nosidełka!
Jersey Sling zakładane jest na ciele rodzica bez dziecka, tak ciasno, jak w przypadku chust do noszenia. 
Po założeniu nosidełka można włożyć dziecko do środka.
W zestawie instrukcja obrazkowa.
Produkt przeznaczony jest dla dzieci od chwili narodzin.

Materiał
100 % bawełna (ok. 280 g/m2)

Pielęgnacja:
Produkt należy prać w temp. do 30°C

wielkość: 78-145 cm

Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat

Amazonas Hängematten GmbH z główną siedzibą w Monachium. Niemiecka firma produkuje oryginalne Brazylijskie hamaki już od 1995 roku. Posiadamy własny zakład produkcyjny w północno-wschodniej Brazylii, który jest światowej sławy centrum produkcji hamaków. Przez innowacyjny i kreatywny rozwój akcesoriów, stojaków , haków oraz działaniom marketingowo-sprzedażowych, Amazonas zaistniał na rynku światowym.

Oprócz działalności w produkcji tradycyjnych hamaków, udało nam się utworzyć serie produktów dziecięcych "Amazonas Baby World" składająca się z różnorodnych hamaków, nosidełek, huśtawek oraz stojaków.

W tej chwili sprzedajemy nasze towary w ponad 40 krajach na całym świecie i mamy przyjemność stać się największym producentem hamaków, stojaków i akcesoriów w Niemczech i jedną z najbardziej znanych marek na świecie produkujących hamaki z górnej pólki.

Od wielu lat i po dziś dzień hamaki AMAZONAS są ręcznie wykonywane w tradycyjny sposób przez rdzennych Brazylijczyków. Bazując na doświadczeniu i staranności wykonania miłośników hamaków, otrzymujemy produkty o najwyższej jakości i w unikalnych wzorach. Większość czynności przy tworzeniu hamaków AMAZONAS jest tak wymagająca, że mogą je wykonywać tylko i wyłącznie wykwalifikowane, doświadczone osoby dorosłe. Mimo to nieustannie nadzorujemy proces produkcji i kontrolujemy by nie pracowały u nas dzieci. Za sprawą naszej działalności produkcyjnej w północno-wschodniej Brazylii, około 100 osób ma bezpieczne i dobre miejsce pracy.

Opinie