Namiot z Daszkiem i Osłonką Anty-UV Expand

Namiot z Daszkiem i Osłonką Anty-UV

Ludi Ludi

PS10519

Nowy

Namiot z daszkiem i osłonką posiada wszystko czego dziecko potrzebuje. Daje schronienie podczas zabawy i odpoczynku przed wiatrem i słońcem.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

179,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 200,00 zł do darmowej wysyłki.
Ludi Namiot z Daszkiem i Osłonką Anty-UV
 
Namiot z daszkiem i osłonką posiada wszystko czego dziecko potrzebuje. Daje schronienie podczas zabawy i odpoczynku przed wiatrem i słońcem. Doskonale sprawdzi się na plaży jako namiot UV, a po zdjęciu daszka jako kojec. Ścianki kojca wykonane są z siateczki które pozwolą na obserwację Maluszka wewnątrz namiotu. Mocowany jest za pomocą 6 kołeczków do podłoża. Łatwy w składaniu dzięki systemowi Pop-up. Wewnątrz namiotu na spodzie znajduje się mała wodoodporna wnęka do której możemy wsypać piasek lub wlać wodę. Z pewnością będzie to ulubiony i bezpieczny kącik dziecka do zabaw na świeżym powietrzu :) W zestawie znajduje się wygodna torba do przenoszenia, posiadająca pasek na rzep który ułatwi noszenie namiotu w formie plecaka. Łatwy w  czyszczeniu za pomocą wilgotnej szmatki.
 
Wiele możliwości:
- namiot z daszkeim Anty-UV
- po zdjęciu daszka posłuży jako kojec do zabawy
 
Wymiary rozłożonego namiotu: 100 x 113 x 83 cm
Wymiary opakowania: 54 x 3 x 62 cm
 
Wymiary: 120 x 90 x 80 cm
Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat, maluch ( 12-36 ), wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 6 lat, od 9 miesięcy, od 18 miesięcy, od 3 lat, od 0 miesięcy , od 5 lat, od 6 miesięcy, od 12 miesięcy, od 2 lat, od 4 lat, od 3 miesięcy
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Styl, wzornictwo: klasyczny

LUDI proponuje innowacyjne produkty pobudzające kreatywność dzieci oraz dostarczające im dużą dawkę radości. LUDI stworzył gamę produktów z wysokiej jakości materiałów w ciekawej kolorystyce. 

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !