Naklejki wielokrotnego użytku - Wesołe miasteczko Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Wesołe miasteczko

RoomMates RoomMates RoomMates

PS9772

Nowy

Wyjątkowe naklejki, które ożywią i pięknie przyozdobią każdy pokoik dziecinny

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

84,00 zł

brutto

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

Wesołe miasto stworzy atmosferę szczęścia w pokoju Twojej pociechy! Pełne jasnych kolorów i uśmiechów naklejki są łatwe do zastosowania oraz bezproblemowe do usunięcia. Po odklejeniu naklejek nie będzie żadnych śladów na powierzchni! RoomMates wystarczy zdjąć z arkusza i nałożyć na wybraną powierzchnię. To wszystko!

Ilość naklejek 32
Wymiary  2 arkusze 22,9 cm x 101,6 cm

 

Płeć: chłopczyk, dziewczynka
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy, od 18 miesięcy, od 2 lat
Styl, wzornictwo: klasyczny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.