Naklejki budka na gałązce 2 Dekornik Expand

Dekornik, naklejki Budka na gałązce 2

Dekornik Dekornik Dekornik

Nowy

Niesamowite naklejki marki Dekornik

Więcej szczegółów

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Naklejki wykonany są z folii samoprzylepnej, powlekane dodatkowo laminatem, który chroni powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, że można ją czyścić wilgotną szmatką. Dlatego jest to idealne zabezpieczenie powierzchni na często używanych półkach ( w kuchni, łazience) lub np. przy miskach z pokarmem dla zwierząt. Folia jest odporna na wilgoć. Klej użyty na naklejkach jest bardzo mocny, dlatego naklejka idealnie przylega do równej powierzchni. Możliwe, że naklejkę na rogach trzeba będzie podkleić jakimkolwiek klejem do tapet (np marki 3M), gdyż szybka i duża zmiana tempeteratury lub mocna farba lateksowa mogą spowodować konieczność delikatnego podklejenia. 

Rozmiar do wyboru: Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), maluch ( 12-36 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy , od 8 lat, od 6 lat, od 7 lat, od 5 lat, od 3 miesięcy , od 6 miesięcy, od 9 miesięcy, od 12 miesięcy, od 18 miesięcy, od 2 lat, od 3 lat, od 4 lat
Styl, wzornictwo: klasyczny, retro

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Historia Dekornika zaczyna się w 2008 roku w Paryżu. To tam, Kasia Rostkowska i Maciej Walczak, para grafików, zostają uwiedzeni  maleńkimi butikami z bibelotami do dekoracji wnętrz. W ofercie są fototapety, okleiny, plakaty i naklejki na ściany z designem “lekko retro”.