Naklejki wielokrotnego użytku - Kolorowe kwiaty - paski Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Kolorowe kwiaty - paski

RoomMates RoomMates RoomMates

PS8683

Nowy

Modny wzór odpowiedni do każdego przedszkola oraz pokoju dziecięcego.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

149,00 zł

brutto

Niech Twój pokój rozbłyśnie kreatywnością! Wyraziste i świeże kolory, a także lekki styl funky to idealny sposób, aby rozjaśnić każde wnętrze. Kolorowe kwiaty – paski mogą mieć formę standardowych pasów, ale równie dobrze sprawdzają się jako poziomy zagłówek nad łóżkiem. Możliwości jest wiele, a każdy z 53 elementów może być stosowany wielokrotnie na wszystkie suche i gładkie powierzchnie (np. ściany, meble, ceramikę, okna itp.). Daj się porwać zabawie!

  • Ilość naklejek53
  • Wymiary1 arkusz 45,72 cm x 101,60 cm 
    1 arkusz 22,86 cm x 101,60 
Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat, maluch ( 12-36 ), wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 2 lat, od 4 lat, od 3 miesięcy , od 7 lat, od 9 miesięcy, od 6 lat, od 18 miesięcy, od 3 lat, od 0 miesięcy , od 5 lat, od 6 miesięcy, od 8 lat, od 12 miesięcy
Styl, wzornictwo: ekskluzywny, klasyczny, retro

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.