Obniżka! Naklejki  wielokrotnego użytku - Ocean Expand

Naklejki wielokrotnego użytku - Ocean

RoomMates RoomMates

PS8679

Nowy

Wyjątkowe naklejki, które ożywią i pięknie przyozdobią każdy pokój dziecka 

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

75,60 zł

brutto

84,00 zł brutto

-10%

W koszyku brakuje 200,00 zł do darmowej wysyłki.

Wyrusz na przygodę z podwodnymi przyjaciółmi! Dołącz do żółwi, ryb, delfinów i innych przyjaznych zwierząt wodnych. Wspólnie odkryjcie wspaniały świat na dnie oceanu. Te naklejki wielokrotnego użytku to rewelacyjny dodatek do sypialni, łazienek. Dzieci i dorośli będą zachwyceni tym wzorem.

 

Ilość naklejek 60 szt 
Wymiary  4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, 9 lat, 11 lat, maluch ( 12-36 ), wiek szkolny ( 6-9 ), 10 lat, 12 lat, niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy, od 2 lat, od 4 lat, od 3 miesięcy , od 9 miesięcy, od 18 miesięcy, od 3 lat, od 0 miesięcy , od 6 miesięcy
Styl, wzornictwo: nowoczesny, odważny

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !