Naklejki  wielokrotnego użytku - Pojazdy Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Pojazdy

RoomMates RoomMates RoomMates

PS8678

Nowy

Wyjątkowe naklejki, które ożywią i pięknie przyozdobią każdy pokoik dziecinny

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

169,00 zł

brutto

Zestaw pojazdów, który ucieszy każdego chłopca. Naklejki pobudzą wyobraźnię dzieci oraz będą inspiracją do wielu zabaw. Wystarczy odkleić dekorację z arkusza i nałożyć ją na gładką powierzchnię. Ciekawe wzory skomponowane są w tematyczne zestawy, które inspirują do zabawy i kreatywnej nauki.

  • Ilość naklejek: 16
  • Wymiary1 arkusz 68.6 cm x 101.6 cm

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 ), 9 lat, 10 lat, 11 lat, 12 lat, maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy , od 3 miesięcy , od 6 miesięcy, od 9 miesięcy, od 12 miesięcy, od 18 miesięcy, od 2 lat, od 3 lat, od 4 lat
Styl, wzornictwo: klasyczny, retro

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.