Naklejki wielokrotnego użytku Jake i Piraci z Nibylandii Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku Jake i Piraci z Nibylandii

RoomMates RoomMates RoomMates

PS6744

Nowy

Wielki skarb czeka właśnie na Ciebie! Naklejki wielokrotnego użytku przedstawiające Jake'a i Piratów z Nibylandii z pewnością zachwycą każdego poszukiwacza skarbów.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

99,00 zł

brutto

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

Wielki skarb czeka właśnie na Ciebie! Naklejki wielokrotnego użytku przedstawiające Jake'a i Piratów z Nibylandii z pewnością zachwycą każdego poszukiwacza skarbów. Jake, Izzy, Cubby, Kapitan Hook, pan Smee i inni ulubieni bohaterowie przeniosą każdy pokój w świat pełen akcji, przygód. Zastosuj te naklejki na ściany, meble lub na jakiejkolwiek innej płaskiej powierzchni, aby zupełnie zaczarować dziecięce pomieszczenia!


  • Ilość naklejek32
  • Wymiary4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm 

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 2 lat, od 4 lat, od 7 lat, od 3 lat, od 5 lat, od 6 lat
Styl, wzornictwo: nowoczesny, odważny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.