Naklejki wielokrotnego użytku -Stacja Edukacja Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Stacja Edukacja

RoomMates RoomMates

PS5161

Nowy

Wyjątkowe naklejki, które ożywią i pięknie przyozdobią każdy pokoik dziecinny

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

84,00 zł

brutto

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

 

Edukacyjne i dekoracyjne! Nasza Stacja Edukacja pomoże zapoznać dzieci z literami i cyframi. Aplikacje można dowolnie przemieszczać, dzięki czemu RoomMates z powodzeniem zastąpi tradycyjne gry edukacyjne. Dopasować obrazek do litery? Policzyć piłki? Proste! To jak odrabianie pracy domowej, ale bez najmniejszego wysiłku! Doskonałe również dla szkół!

 

 

  • Ilość naklejek 115 szt
  • Wymiary4 arkusze  o wymiarach 25,4 cm x 45,7 cm

 

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !