Naklejki wielokrotnego użytku  - Kalendarz Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Kalendarz

RoomMates RoomMates RoomMates

PS5089

Nowy

Wyjątkowe naklejki, które ożywią i pięknie przyozdobią każdy pokoik dziecinny

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

99,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

Zaplanuj swój miesiąc z naszym kalendarzem. Ten pakiet zawiera wszystko czego potrzebujesz, aby utrzymać "w ryzach" swój harmonogram: kalendarz, sześć chmurek na dodatkowe uwagi i ścieralny marker. Każdy element możesz przenosić wiele razy, bez obaw o lepkie pozostałości lub uszkodzenia ściany! Planowanie nigdy nie było prostsze! Doskonałe rozwiązanie dla uczniów, studentów, nauczycieli, rodziców i pracowników biurowych!

 

 

Ilość naklejek 7

Wymiary: 2 arkusze 45,7 cm x 25,4 cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.