Naklejki wielokrotnego użytku -  motyle Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - motyle

RoomMates RoomMates

PS5087

Nowy

Wyjątkowe naklejki, które ożywią i pięknie przyozdobią każdy pokoik dziecinny

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

99,00 zł

brutto

Pełny opis

 

Jeśli urządzasz pokoik dla swojej pociechy to naklejki w motylki RoomMates będą idealne. W mgnieniu oka zmienią pokoik i nadadzą wyjątkowego charakteru.

 

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

Rozświetl noc dzięki fluorescencyjnym motylom i ważkom! Za dnia te naklejki ścienne mogą wyglądać jak zwykłe białe naklejki ... ale w ciemności, każdy z 80 elementów emituje specjalny blask! Każdą naklejkę można stosować wielokrotnie na każdą suchą i gładką powierzchnię (ściany, meble, ceramika, okna itp.). W nocy lub w ciemności, twój pokój będzie świecić delikatnym blaskiem.

 

Ilość naklejek 79
4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 

 

 

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !