Lilliputiens, naklejki ścienne Smok Walter Expand

Lilliputiens, naklejki ścienne Smok Walter

Lilliputiens

PS386

Nowy

Naklejki ścienne w krainie smoka Waltera to 80 pieknych ściennych elementów, które stworzą wyjątkową atmosfere w pokoju dziecka

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

115,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Prześliczne naklejki ścienne przedstawiajace niezwykłą krainę smoka Waltera to 80 elementów, które stworzą bajeczny klient w pokoju Twojego dziecka.

 

Naklejki można naklejać, a następnie odklejać, zmieniać ich miejsce bez ryzyka pozostawienia plam czy śladów.

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie