Naklejki wielokrotnego użytku - Literkowe drzewo Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Literkowe drzewo

RoomMates RoomMates

PS2746

Nowy

Wyjątkowe naklejki, które ożywią i pięknie przyozdobią każdy pokoik dziecinny

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

269,00 zł

brutto

Pełny opis

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

Niech nauka alfabetu stanie się prawdziwą zabawą! Kombinacja kolorowych liter, stylowych listków i zakręconych gałązek tworzy razem wzór doskonały zarówno do sypialni jak i bawialni czy klasy. Zaaranżuj drzewko w dowolnie wybrany przez Ciebie sposób i zmieniaj jego wygląd każdego dnia - i to bez lepkich pozostałości! Zmiana aranżacji z pewnością przyniesie Ci wiele radności, a Twoje dziecko będzie mogło w kreatywny sposób nabywać nową wiedzę.

Ilość elemtów 56  
Wymiary2 arkusze 68,58 cm x 101,60 cm 
Rozmiar aranżacji: 139,70 cm x 134,62 cm
 

 

 

 

 

 

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !