Naklejki do wielokrotnego użytku - Wyprawa do dżungli Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Wyprawa do dżungli

(5/5)
2 ocen: - 2 opinii:
RoomMates RoomMates RoomMates

PS2177

Nowy

Wyjątkowe naklejki, które ożywią i pięknie przyozdobią każdy pokoik dziecinny

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

84,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

To dżungla! Ale bez obaw. Jest przyjazna i urocza. Przywitają Cię rozrywkowe aligatory, przyjazne lwy i tygrysy, psotne małpy, posłuszny słoń, zebra, kolorowe żyrafy, ogromny hipopotam i nosorożce. Cała ferajna bawi się pod okiem świecącego słońca (są też dające cień palmy, jakby zrobiło się za gorąco). Świetna zabawa i wspaniały wystrój dla dziewczynki i dla chłopca.

Ilość naklejek 29
Wymiary 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 

 

 

 

 

od ( LIBERTÓW,  Polska) dnia  28 Apr 2015 (RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Wyprawa do dżungli) :
(5/5

fajne

Bardzo ładne naklejki i rzeczywiście do wielokrotnego użytku.

od (Warszawa,  Polska) dnia  26 Nov 2013 (RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Wyprawa do dżungli) :
(5/5

Super!

Bardzo fajne naklejki. Ładne, kolorowe i faktycznie można je odrywać i przylepiać na nowo. Moje dziecko ma z nimi dużo frajdy i chętnie uczy się na nich nazywać konkretne zwierzątka.

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.