Naklejki do wielokrotnego naklejania - Morskie stworzenia Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Morskie stworzenia

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
RoomMates RoomMates RoomMates

PS2169

Nowy

Wyjątkowe naklejki, które ożywią i pięknie przyozdobią każdy pokoik dziecinny

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

84,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

Na dnie pięknego morza znajduje się magiczny świat, a w nim pod rządami króla Ośmiornicy wesołe życie wiodą kolorowe ryby. Doskonały zestaw do sypialni, klas i oczywiście łazienek. Naklej je po zewnętrznej stronie wanny. Doskonale spisują się również pod prysznicem. Przed zastoswaniem upewnij się, że powierzchnia jest czysta i sucha.

  Ilość naklejek 35  

Wymiary 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 

 

od (Katowice,  Polska) dnia  03 Mar 2016 (RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Morskie stworzenia) :
(5/5

świetny zakup!

zdecydowanie polecam, dzieci są zachwycone, naklejki dobrze sprawdzaja sie w parujacej łazience, łatwo je przekleic w inne miejsce.

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.