Dekornik, MINIZESTAW GWIAZDKI ZŁOTE Expand

Dekornik, MINIZESTAW GWIAZDKI ZŁOTE

Dekornik

PS21529

Nowy

Zestawy 69 to trzy szablony z wystarczającą liczbą naklejek, żeby w ciekawy sposób urozmaicić wystrój wnętrza dziecięcego pokoju. Spodobają się każdemu dziecku.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

69,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Zestawy 69 to trzy szablony z wystarczającą liczbą naklejek, żeby w ciekawy sposób urozmaicić wystrój wnętrza dziecięcego pokoju. Spodobają się każdemu dziecku.

Sama aplikacja na ścianę jest wyjątkowo prosta, dlatego można bawić się razem z maluchem!

Naklejki warto przetestować najpierw np. na ścianie za drzwiami. W 95% przypadków można je odkleić i przykleić ponownie, jednak prosimy pamietać, że każde mury i ściana są inne, dlatego zostawiamy sobie ten margines korekty.

Zestaw zawiera 3 szablony z naklejkami:
- wymiar szablonów: ok. 30 cm każdy
- liczba elementów na wszystkich szablonach razem: 60 sztuk (po 20 na szablonie)
- wymiary gwiazdek / od najmniejszych do największych: 3 cm, 4,5 cm, 6 cm, 8 cm

Naklejki delikatnie zabezpieczają ścianę przed uszkodzeniami mechanicznymi i są zmywalne, wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką.
Wzory wycinane są z cienkiej folii, w związku z czym struktura ściany może być widoczna pod którymś z nich.

Historia Dekornika zaczyna się w 2008 roku w Paryżu. To tam, Kasia Rostkowska i Maciej Walczak, para grafików, zostają uwiedzeni  maleńkimi butikami z bibelotami do dekoracji wnętrz. W ofercie są fototapety, okleiny, plakaty i naklejki na ściany z designem “lekko retro”.

Opinie

Dominika L.
Zweryfikowany zakup
2018-02-15

Super

Gwiazdki zamówiłam do pokoju rocznej córki. Byłam do tego sceptycznie nastawiona, myślałam, że naklejki gwiazdki okażą się "lipą', na szczęście okazało się inaczej. Gwiazdki bardzo łatwo się przykleja, na ścianie nie wyglądają jak naklejki, ale jakby były namalowane (właśnie o taki efekt mi chodziło). Błyszczą się bardzo naturalnie, kolor jest cudowny. Polecam w 100%.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie