Obniżka! Pierwsze cyfry Expand

RoomMates, nAKLEJKI WIELOKROTNEGO UŻYTKU Pierwsze cyfry

RoomMates

PS11938

Nowy

Naklejki edukacyjne i dekoracyjne, a ponieważ produkty marki RoomMates mogą być przenoszone do woli, to również interaktywne.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

67,20 zł

brutto

84,00 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Naklejki edukacyjne i dekoracyjne, a ponieważ produkty marki RoomMates mogą być przenoszone do woli, to również interaktywne. Zdaniem ekspertów jasne, wyraziste kolory mają pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Pierwsze cyfry to doskonałe rozwiązanie do pokoju każdego dziecka, a nawet w klasach!

Ilość naklejek: 48

Wymiary: 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Opinie