Naklejki Układ Słoneczny Expand

Naklejki Układ Słoneczny

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Wallies Wallies Wallies

PS11692

Nowy

Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój dziecka. Dzieci uwielbiają współdziałać z tymi produktami.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

69,00 zł

brutto

Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój dziecka. Dzieci uwielbiają współdziałać z tymi produktami. Dzięki nim dzecko ma zagwarantowaną wielogodzinną zabawe! Samoprzylepne naklejki są proste w użytkowaniu, można je łatwo usunąć jak i przemiścić w inne miejsce. Ogromną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stosowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera:
- 2 arkusze
- 1 słońce 37cm x 37cm
- 1 księżyc
- 9 planet
- 12 nazw
- 20 gwiazdek
- 1 astronaute
- 1 rakietę

Elementy o wymiarach od 4.5cm do 22cm

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
od (Wysoka,  Polska) dnia  22 Mar 2016 (Naklejki Układ Słoneczny) :
(5/5

Rewelacja!

Fantastyczne naklejki. Bardzo łatwo się naklejają. Można nakleić w dowolnej konfiguracji. Każda planeta podpisana.

Produkty firmy Wallies to głównie naklejki ścienne, przyklejane tablice suchościeralne, etykiety samoprzylepne. Wiele kolekcji dostępnych jest w kilku dogodnych rozmiarach. W swojej ofercie posiadają również interaktywne naklejki ścienne dla dzieci, które są zabawne i edukacyjne.


Wszystkie Wallies naklejki ścienne, malowidła ścienne są łatwo usuwalne i bezpieczne dla większości powierzchni. Produkty Wallies to szybki i łatwy sposób, aby udekorować pokój dziecięcy, biuro w domu, kuchni. by dodać trochę charakteru.