Naklejki Tablica Kredowa Miesiąc Kalendarzowy Expand

Naklejki Tablica Kredowa Miesiąc Kalendarzowy

Wallies Wallies Wallies

PS11685

Nowy

Tablica Kredowa to idealne rozwiązanie do pokoju dziecka jak i w miejscach spotkań całej rodziny. Możemy je przykleić, gdzie tylko chcemy.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

89,00 zł

brutto

Tablica Kredowa to idealne rozwiązanie do pokoju dziecka jak i w miejscach spotkań całej rodziny. Możemy je przykleić, gdzie tylko chcemy i pisać najważniejsze informacje. Specjalne zaprojektowanie tablicy jako miesiąca w kalendarzu pozwala sprawnie rozplanować zajęcia, dzielić czas między obowiązki i przyjemności. Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić pokój dziecka i nauczyć go organizacji poprzez zabawę! Samoprzylepne naklejki są proste w użytkowaniu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w nowe miejsce. Ogromną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stosowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera:
- 1 tablicę kredową o wymiarach 63,5 x 96,5 cm
- kredę do tablicy

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Produkty firmy Wallies to głównie naklejki ścienne, przyklejane tablice suchościeralne, etykiety samoprzylepne. Wiele kolekcji dostępnych jest w kilku dogodnych rozmiarach. W swojej ofercie posiadają również interaktywne naklejki ścienne dla dzieci, które są zabawne i edukacyjne.


Wszystkie Wallies naklejki ścienne, malowidła ścienne są łatwo usuwalne i bezpieczne dla większości powierzchni. Produkty Wallies to szybki i łatwy sposób, aby udekorować pokój dziecięcy, biuro w domu, kuchni. by dodać trochę charakteru.