Naklejki Tablica Kredowa Etykiety 9 Części Expand

Naklejki Tablica Kredowa Etykiety 9 Części

Wallies

PS11682

Nowy

Tablica Kredowa to idealne rozwiązanie, aby oznaczyć ulubione produkty jak doniczki, pudełka, szafki lub np. drzwi pokoju.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

25,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Tablica Kredowa to idealne rozwiązanie, aby oznaczyć ulubione produkty jak doniczki, pudełka, szafki lub np. drzwi pokoju. Można je wykorzystywać dowolnie i umieszczać w każdym miejscu. Na naklejkach możemy pisać najważniejsze informacje. Samoprzylepne naklejki są proste w użytkowaniu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w nowe miejsce. Ogromną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stosowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera:
- 5 etykiet o wymiarach 10 x 4,5 cm
- 4 etykiety o wymiarach 10 x 6 cm

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny

Produkty firmy Wallies to głównie naklejki ścienne, przyklejane tablice suchościeralne, etykiety samoprzylepne. Wiele kolekcji dostępnych jest w kilku dogodnych rozmiarach. W swojej ofercie posiadają również interaktywne naklejki ścienne dla dzieci, które są zabawne i edukacyjne.


Wszystkie Wallies naklejki ścienne, malowidła ścienne są łatwo usuwalne i bezpieczne dla większości powierzchni. Produkty Wallies to szybki i łatwy sposób, aby udekorować pokój dziecięcy, biuro w domu, kuchni. by dodać trochę charakteru.

Opinie

WERONIKA G.
Zweryfikowany zakup
2016-02-27

Opisy

Bardzo fajne rozwiązanie, do dnia dzisiejszego nie odkleiły się.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie