Naklejki Tablica Kredowa Etykiety Expand

Naklejki Tablica Kredowa Etykiety

Wallies Wallies Wallies

PS11679

Nowy

Tablica Kredowa to idealne rozwiązanie, aby oznaczyć ulubione produkty jak doniczki, pudełka, szafki, słoiki lub np. drzwi pokoju.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

25,00 zł

brutto

Tablica Kredowa to idealne rozwiązanie, aby oznaczyć ulubione produkty jak doniczki, pudełka, szafki, słoiki lub np. drzwi pokoju. Można je wykorzystywać dowolnie i umieszczać w każdym miejscu. Na naklejkach możemy pisać najważniejsze informacje. Samoprzylepne naklejki są proste w użytkowaniu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w nowe miejsce. Ogromną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stosowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera:
- 10 etykiet o wymiarach 9,3 x 3,7 cm

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Produkty firmy Wallies to głównie naklejki ścienne, przyklejane tablice suchościeralne, etykiety samoprzylepne. Wiele kolekcji dostępnych jest w kilku dogodnych rozmiarach. W swojej ofercie posiadają również interaktywne naklejki ścienne dla dzieci, które są zabawne i edukacyjne.


Wszystkie Wallies naklejki ścienne, malowidła ścienne są łatwo usuwalne i bezpieczne dla większości powierzchni. Produkty Wallies to szybki i łatwy sposób, aby udekorować pokój dziecięcy, biuro w domu, kuchni. by dodać trochę charakteru.