Naklejki Zabawne Rodzinne Drzewko Expand

Naklejki Zabawne Rodzinne Drzewko

Wallies

PS11634

Nowy

Niesamowite rodzinne drzewo będzie ciekawym uzupełnieniem pokoju dziecka i nie tylko. Naklejki ścienne to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

69,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Niesamowite rodzinne drzewo będzie ciekawym uzupełnieniem pokoju dziecka i nie tylko. Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój. Dzieci i dorośli uwielbiają współdziałać z tymi produktami. Dzięki nim dzecko ma zagwarantowaną wielogodzinną zabawę! Samoprzylepne naklejki są proste w użyciu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w inne miejsce. Ogromną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stosowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera 2 arkusze:
- drzewko o wymiarach 75 x 47,5 cm
- 8 ramek o wymiarach 8 x 10 cm oraz 12,5 x 10 cm
- 25 liści o wymiarach 8 x 5 cm oraz 10 x 6,5 cm

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny

Produkty firmy Wallies to głównie naklejki ścienne, przyklejane tablice suchościeralne, etykiety samoprzylepne. Wiele kolekcji dostępnych jest w kilku dogodnych rozmiarach. W swojej ofercie posiadają również interaktywne naklejki ścienne dla dzieci, które są zabawne i edukacyjne.


Wszystkie Wallies naklejki ścienne, malowidła ścienne są łatwo usuwalne i bezpieczne dla większości powierzchni. Produkty Wallies to szybki i łatwy sposób, aby udekorować pokój dziecięcy, biuro w domu, kuchni. by dodać trochę charakteru.

Opinie