Naklejki Zabawny Alfabet Expand

Naklejki Zabawny Alfabet

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Wallies Wallies Wallies

PS11626

Nowy

Naklejki ścienne to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój dziecka. Wesołe literki ze zwierzątkami pomogą maluszkowi w łatwy sposób oswoić się z alfabetem.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

69,00 zł

brutto

Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój dziecka. Wesołe literki ze zwierzątkami pomogą maluszkowi w łatwy sposób oswoić się z alfabetem. Dzieci uwielbiają współdziałać z tymi produktami i łatwo zorganizować im wielogodzinną zabawę. Samoprzylepne naklejki są łatwe w użytkowaniu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w inne miejsce. Ogromną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stasowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera:
- 2 podkłady
- 26 literek od 11 x 5 cm do 17,5 x 12,5 cm
- 26 dekoracyjnych elementów od 3,25 x 7,25 cm do 10 x 5 cm

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
od (Wyszków,  Polska) dnia  23 May 2016 (Naklejki Zabawny Alfabet) :
(5/5

Naklejki ścienne Alfabet

Bardzo fajna sprawa z tymi naklejkami. U mnie wystarczyło by wypisać nimi imiona dwójki dzieci oraz na innej ścianie by powstał alfabet. Nie od razu zdecydowałam na której ścianie naklejki ostatecznie zawisną, więc odklejałam je i przyklejałam na następną ścianę i nic nie straciły ze swojej przyczepności i się nie podarły podczas odklejania. Serdecznie polecam zwłaszcza rodzicom przedszkolaków i młodszych dzieci, które uczą się liter i nazw przedmiotów.

Produkty firmy Wallies to głównie naklejki ścienne, przyklejane tablice suchościeralne, etykiety samoprzylepne. Wiele kolekcji dostępnych jest w kilku dogodnych rozmiarach. W swojej ofercie posiadają również interaktywne naklejki ścienne dla dzieci, które są zabawne i edukacyjne.


Wszystkie Wallies naklejki ścienne, malowidła ścienne są łatwo usuwalne i bezpieczne dla większości powierzchni. Produkty Wallies to szybki i łatwy sposób, aby udekorować pokój dziecięcy, biuro w domu, kuchni. by dodać trochę charakteru.