CD MP3 O KRÓLIKU KTÓRY CHCE ZASNĄĆ, CARL-JOHAN FORSSEN-EHRLIN Expand

CD MP3 O KRÓLIKU KTÓRY CHCE ZASNĄĆ, CARL-JOHAN FORSSEN-EHRLIN

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Sonia Draga Sonia Draga Sonia Draga

PS13164

Nowy

O króliku, który chce zasnąć to idealna propozycja dla rodziców mających problem z usypianiem swoich pociech, zarówno wieczorem, jak i w ciągu dnia.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

19,90 zł

brutto

Carl-Johan Forssén Ehrlin - szwedzki psycholog i specjalista w zakresie NLP (programowanie neurolingwistyczne), zajmuje się coachingiem i zagadnieniami związanymi z rozwojem osobistym. Jest autorem wielu książek.

O króliku, który chce zasnąć to idealna propozycja dla rodziców mających problem z usypianiem swoich pociech, zarówno wieczorem, jak i w ciągu dnia. To innowacyjna i przełomowa publikacja, w której wykorzystano złożone techniki psychologiczne. Ta książeczka pomoże waszym dzieciom się odprężyć. Tekst należy czytać, stosując się do wskazówek autora, we wskazanych miejscach trzeba ziewać, zaznaczone kursywą zdania wypowiadać spokojnie i powoli, a pogrubioną czcionką zaakcentować. Ta opowiastka dociera do podświadomości dziecka - podświadomie odbiera ono sugestię, że należy spać. Zasypia szybciej i śpi spokojniej, a trudności z zasypianiem z dnia na dzień są coraz mniejsze.

Książka została przetłumaczona na wiele języków, błyskawicznie uzyskała status bestsellera, doczekała się także swojego profilu na facebooku i może się pochwalić ogromną liczbą sympatyków.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
od (Wrocław,  Polska) dnia  21 Aug 2017 (CD MP3 O KRÓLIKU KTÓRY CHCE ZASNĄĆ, CARL-JOHAN FORSSEN-EHRLIN) :
(5/5

niezastąpiona

Polecam