Lilliputiens, smok Walter Puf Worek do siedzenia Expand

Lilliputiens, smok Walter Puf Worek do siedzenia

Lilliputiens

PS4670

Nowy

Puf worek do siedzenia smok Walter znanej i lubianej marki Lilliputiens.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

682,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Puf worek do siedzenia smok Walter znanej i lubianej marki Lilliputiens.
Puf jest idealny do przytulania jak i zabawy.
W dużych kieszonkach umieszczonych po bokach smoka można przechowywać różne drobiazgi.W paszczy smoka dziecko może ukryć swoje skarby.

Wiek dziecka: 18m+
Wymiary: 65×70cm

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie