Skrzynia Niebieska W Auta Expand

Skrzynia Niebieska W Auta

Kids Concept Kids Concept Kids Concept

PS11180

Nowy

Śliczna niebieska skrzynia na zabawki to niezbędny mebel w pokoju Twojego dziecka. Znakomicie wkomponuje się w wystrój dziecięcego pokoju.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

459,00 zł

brutto

Śliczna niebieska skrzynia na zabawki to niezbędny mebel w pokoju Twojego dziecka. Wykonana z drewna, stabilna, znakomicie wkomponuje się w wystrój dziecięcego pokoju, pomoże zaprowadzić w nim harmonię i porządek a także nauczy Twoją pociechę systematycznego odkładania rzeczy na swoje miejsce. Jest zarówno użytecznym mebelkiem jak i elementem dekoracyjnym, może być również siedziskiem dla dziecka. Umieszczony na nim motyw samochodu podkreśla charakter pokoju chłopca. Organizacja pokoju pełnego zabawek od dzisiaj nie będzie problemem. Swoim urokiem zachwyci wszystkich, zarówno tych młodszych jak i starszych.

Wymiary:
- Szerokość: 30cm
- Wysokość: 37cm
- Długość: 60cm

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat, od 0 miesięcy , od 5 lat, od 6 miesięcy, od 12 miesięcy, od 2 lat, od 4 lat, od 3 miesięcy , od 9 miesięcy, od 18 miesięcy
Materiał: drewno
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.