Skrzynia Biała w Gwiazdki Expand

Skrzynia Biała w Gwiazdki

Kids Concept Kids Concept

PS11177

Nowy

Skrzynia pomoże w utrzymaniu porządku w pokoju naszych pociech, może również służyć jako dodatkowa dekoracja pokoju bądź też być siedziskem dla dziecka.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

329,00 zł

brutto

Śliczna skrzynia w kolorze białym z motywem gwiazdki, pomoże w utrzymaniu porządku w pokoju naszych pociech, może również służyć jako dodatkowa dekoracja pokoju bądź też być siedziskem dla dziecka. Urocza skrzynia sprawi, że obowiązek sprzątania stanie się świetną zabawą. Organizacja pokoju pełnego zabawek od dzisiaj nie będzie problemem. Swoim urokiem zachwyci wszystkich, zarówno tych młodszych jak i starszych.
 
Wymiary:
Szerokość: 30cm
Wysokość: 40cm
Długość: 50cm

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy, od 2 lat, od 4 lat, od 3 miesięcy , od 9 miesięcy, od 18 miesięcy, od 3 lat, od 0 miesięcy , od 5 lat, od 6 miesięcy
Materiał: drewno
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !