Półka Zielona na Książki Expand

Półka Zielona na Książki

DONE BY DEER DONE BY DEER DONE BY DEER

PS11106

Nowy

Stylowa, metalowa półeczka idealnie nadaje się do przechowywania książek, zabawek czy też innych skarbów.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

99,00 zł

brutto

Stylowa, metalowa półeczka w kolorze zielonym świetnie prezentuje się w każdym pokoju. Idealnie nadaje się do przechowywania książek, zabawek czy też innych skarbów. Idealnie wkomponuje się w każdy wystrój wnętrza. W łatwy sposób można przymocować ją do ściany. Śruby do mocowania w komplecie.

Wymiary:
- głębokość: 9cm
- szerokość: 45cm
- wysokość: 28cm

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), maluch ( 12-36 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 ), wiek szkolny ( 7-13 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy , 12 lat, 13 lat, 10 lat, 9 lat, od 3 miesięcy , od 6 miesięcy, od 9 miesięcy, od 12 miesięcy, od 18 miesięcy, od 2 lat, od 3 lat, od 4 lat, od 5 lat, od 7 lat, od 8 lat, od 6 lat
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: metal
Styl, wzornictwo: skandynawski

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Done By Deer to Skandynawska firma projektująca zabawki z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Done By Deer wykorzystuje w swoich produktach skandynawskie wzornictwo. Poprzez kombinację różnych kolorów i materiałów projekty pobudzają zmysły dziecka. Dzięki charakterystycznej grafice produkty mają odniesienie do skandynawskiego stylu życia. Wszystkie produkty Done By Deer są całkowicie przyjazne i bezpieczne dla dziecka.