Mata edukacyjna mega treeptop Expand

Skip Hop, mata edukacyjna mega treeptop

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Skip Hop Skip Hop Skip Hop

PS9465

Nowy

Prześliczna edukacyjna mata Skip Hop posiada 15 aktywności. które są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka przy czym bawi i uczy.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

256,00 zł

brutto

 

Kolorowa i radosna mata marki Skip Hop.

Jest to świetna zabawka edukacyjna dla malucha, która pobudzi umiejętności ruchowe, a także pozytywnie wpłynie na rozwój poznawczy i emocjonalny niemowlaka.

Twoje dziecko, będzie na niej trenowało swoje pierwsze samodzielne umiejętności ruchowe jak np. przekręcanie się z boku na bok, kulanie, czy leżenie na brzuszku. Jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc.

W późniejszym wieku dziecka mata może zostać wykorzystana jako dekoracja ściany w pokoiku lub ciekawą kapę na łóżko.


Produkt został wykonany ze świetnej jakości bawełny, o różnorodnej fakturze i podzielona na 15 patchworkowych obrazków. Mata jest całkowicie bezpieczna i stabilna, gdyż jej dolna część nie ślizga się.

Niektóre z obrazków zostały wyposarzone w dodatkowe, interesujące atrakcje, dzięki , którym poprzez ich dotykanie sam sprawia, że szeleszczą, piszczą. W jednym dziudzius może ujrzeć też własne odbicie.

Cechy:

-zabawka edukacyjna
-mogą z niej korzystać dzieci już w pierwszych miesiącach życia
-można ją skompletować z innymi zabawkami z tej serii
-jest przestronna
-łatwa w składaniu, rozkładaniu i transporcie
-stymuluje zmysł dotyku, słuchu i wzroku; rozwija zdolności motoryczne i manualne
-można jej używać na różne sposoby - do zabawy podczas leżenia na brzuszku i na plecach, jak wygodny kocyk edukacyjny, jako ciekawą dekorację ścienną w dziecięcym pokoju i jako kapę na łóżko
-posiada 4 uniwersalne uchwyty, do których można przyczepić grzechotki i zabawki edukacyjne
-jest wykonana z wysokiej jakości bawełny i nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV

Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Styl, wzornictwo: nowoczesny
od (Warszawa,  Polska) dnia  02 May 2016 (Skip Hop, mata edukacyjna mega treeptop) :
(5/5

duża mata

bardzo fajny produkt jak większość produktów tej marki. Dobrze wykonana, ładne kolory i mata ma dużo ciekawych dla maluszków aktywności

Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która projektuje i tworzy innowacyjne artykuły dla nowoczesnych rodziców. Produkty Skip Hop charakteryzują się ciekawymi  i praktycznymi rozwiązaniami, wszystko po to by wyjść naprzeciw nowej generacji rodziców. Wzornictwo i kolorystyka produktów jest niezwykle ciekawa i barwna, doskonale odzwierciedla trendy naszych czasów. W Skip Hop problemy i trudy rodziców są doskonale znane, dlatego wszystkie produkty mają w sobie „to coś” co sprawia, że jest nam łatwiej, praktyczniej i piękniej wychowywać nasze dzieci.