Obniżka! Mata TAPIKID - fuksja Expand

Mata TAPIKID - fuksja

(5/5)
 ocen: 1, opinii: 1 
Oceń/napisz opinie
Deuz Deuz

PS1583

Nowy

Maty do kreatywnej zabawy dla dzieci - żywe, stymulujące kolory, energetyczny i nowoczesny design, niebanalna grafika i zaskakujące połączenia.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

184,50 zł

brutto

246,00 zł brutto

-25%

W koszyku brakuje 200,00 zł do darmowej wysyłki.

Maty do zabawy Tapikid to seria pięciu wyjątkowych mat dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat. 
Maty Deuz podbijają serca nowoczesnych, wymagających rodziców, którzy cenią jakość, styl, niebanalny design i mądre zabawki dla swoich dzieci. Są uwielbiane przez dzieci, bo kolorystyka i wzornictwo zostały idealnie dopasowane do poziomu ich wyobraźni - pobudzają wyobraźnię i zachęcają do kreatywnej zabawy. 
Maty Deuz wykonane są ze 100% bawełny organicznej, posiadającej certyfikat GOTS i są barwione naturalnymi, nietoksycznymi tuszami, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla dziecka. Są to również produkty odpowiedzialne społecznie, wyprodukowane zgodnie z zasadami Fairtrade.
Dziecko może na macie bawić się samo, z rodzicami lub z innymi dziećmi, wykorzystując do zabawy swoje ulubione zabawki takie jak autka, lalki, klocki, figurki, przytulanki, ale może także posłużyć się pudełeczkami, pokrywkami, patyczkami, wszystkim tym, co podpowiada mu jego wyobraźnia. Maty mogą być też doskonałą zachętą do samodzielnego tworzenia akcesoriów (domków, budynków, zwierzątek, pociągów i wielu innych) z papieru, kartonu, niepotrzebnych opakowań, ozdabiania ich, co dodatkowo wpływa na kreatywność i sprawności manualne dziecka.
mata jest duża, jej wymiary to: 125cm x 125 cm
mata wykonana jest ze 100% bawełny organicznej posiadającej certyfikat GOTS (Global Organic Textil Standard). Oznacza to, że bawełna była uprawiana i przetwarzana w warunkach naturalnych, bez użycia jakichkolwiek szkodliwych substancji, w sposób przyjazny dla środowiska
do barwienia maty zostały użyte naturalne, nietoksyczne tusze
maty Tapikid są projektowane we Francji i produkowane w Indiach w zakładzie działającym zgodnie z zasadami Fairtrade. Oznacza to, że przy produkcji mat respektowane są prawa pracujących tam ludzi: godziwe płace, bezpieczeństwo i odpowiednie warunki pracy, brak pracy przymusowej i niezatrudnianie do pracy dzieci.
mata jest wykonana z ciężkiej bawełny, dzięki czemu jest na tyle sztywna, że nie zwija się i zapewnia komfortową zabawę, ale jednocześnie jest na tyle miękka, że z łatwością można ją złożyć do małych rozmiarów i zabrać ze sobą wszędzie (mata po złożeniu ma zaledwie 32x22x3cm). Dzięki temu zawsze można mieć ją pod ręką, można ją wykorzystać też jako koc piknikowy
do maty dołączona jest bawełniana torba ułatwiająca przechowywanie i transport maty
mata może pełnić funkcję dekoracyjną dziecięcego pokoiku
mata posiada oznakowanie CE
wysoka jakość maty, jej oryginalność oraz ładne opakowanie sprawiają, że mata Tapikid idealnie nadaje się na prezent
mata posłuży dziecku do zabawy przez długie lata
matę można prać w pralce i prasować

 

Maty do zabawy Tapikid to seria pięciu wyjątkowych mat dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat

Maty Deuz podbijają serca nowoczesnych, wymagających rodziców, którzy cenią jakość, styl, niebanalny design i mądre zabawki dla swoich dzieci. Są uwielbiane przez dzieci, bo kolorystyka i wzornictwo zostały idealnie dopasowane do poziomu ich wyobraźni - pobudzają wyobraźnię i zachęcają do kreatywnej zabawy. 

 

Maty Deuz wykonane są ze 100% bawełny organicznej, posiadającej certyfikat GOTS i są barwione naturalnymi, nietoksycznymi tuszami, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla dziecka. Są to również produkty odpowiedzialne społecznie, wyprodukowane zgodnie z zasadami Fairtrade.

 

Dziecko może na macie bawić się samo, z rodzicami lub z innymi dziećmi, wykorzystując do zabawy swoje ulubione zabawki takie jak autka, lalki, klocki, figurki, przytulanki, ale może także posłużyć się pudełeczkami, pokrywkami, patyczkami, wszystkim tym, co podpowiada mu jego wyobraźnia. Maty mogą być też doskonałą zachętą do samodzielnego tworzenia zabawek (domków, budynków, zwierzątek, pociągów i wielu innych) z papieru, kartonu, niepotrzebnych opakowań, ozdabiania ich, co dodatkowo wpływa na kreatywność i sprawności manualne dziecka.

 

 • mata jest duża, jej wymiary to: 125cm x 125 cm
 • mata wykonana jest ze 100% bawełny organicznej posiadającej certyfikat GOTS (Global Organic Textil Standard). Oznacza to, że bawełna była uprawiana i przetwarzana w warunkach naturalnych, bez użycia jakichkolwiek szkodliwych substancji, w sposób przyjazny dla środowiska
 • do barwienia maty zostały użyte naturalne, nietoksyczne tusze
 • maty Tapikid są projektowane we Francji i produkowane w Indiach w zakładzie działającym zgodnie z zasadami Fairtrade. Oznacza to, że przy produkcji mat respektowane są prawa pracujących tam ludzi: godziwe płace, bezpieczeństwo i odpowiednie warunki pracy, brak pracy przymusowej i niezatrudnianie do pracy dzieci.
 • mata jest wykonana z ciężkiej bawełny, dzięki czemu jest na tyle sztywna, że nie zwija się i zapewnia komfortową zabawę, ale jednocześnie jest na tyle miękka, że z łatwością można ją złożyć do małych rozmiarów i zabrać ze sobą wszędzie (mata po złożeniu ma zaledwie32x22x3cm). Dzięki temu zawsze można mieć ją pod ręką, można ją wykorzystać też jako koc piknikowy
 • do maty dołączona jest bawełniana torba ułatwiająca przechowywanie i transport maty
 • mata może pełnić funkcję dekoracyjną dziecięcego pokoiku
 • mata posiada oznakowanie CE
 • wysoka jakość maty, jej oryginalność oraz ładne opakowanie sprawiają, że mata Tapikid idealnie nadaje się na prezent
 • mata posłuży dziecku do zabawy przez długie lata
 • matę można prać w pralce i prasować

 

Marka Deuz powstała w 2010 roku. Deuz czyli dwie siostry, Charlotte i Marie, pełne energii i świeżych, nowatorskich pomysłów, które wzajemnie uzupełniają się, a wynikiem ich pracy są przedmioty, których design i kolorystyka rozbudzą wyobraźnię nie tylko dzieci. Mimo tak krótkiego okresu działalności, produkty Deuz odniosły ogromny sukces i zostały docenione nie tylko przez rodziców i dzieci, ale także przez znane czasopisma i portale dziecięce, kobiece i dekoratorskie na świecie za nowatorski styl, odmieniający świat artykułów dla dzieci, niebanalne wzornictwo, zaskakujące połączenia, wysoką jakość i za przyczynianie się do rozwoju wyobraźni i kreatywności dzieci.

od (Warszawa,  Polska) dnia 07 Jun 2012 (Mata TAPIKID - fuksja) :
(5/5

--

Przyciągająca uwagę, kolorowa i przydatna mata. Zabieramy ją ze sobą właściwie wszędzie bo mieści się w niedużej dolaczonej torbie. Sprawdza się na placu zabaw, na ogródku, na imprezach rodzinnych, u znajomych na grillu. Właściwie wszędzie tam, gdzie jest kawałek miejsca do jej rozłożenia. Dzieci są zachwycone. Zauważyłam, ze im starsze tym bardziej doceniają walory zabawowe maty. Szybko rozmieszczają na niej swoje zabawki, tworząc ciekawe historie. Młodsze doceniają jedynie walor estetyczny, nie do przecenienia zresztą. Mata jest piękna, ma intensywne barwy i sugestywne rysunki. Jest z grubej, solidnej bawełny. Łatwo doczyścić pojedyncze plamy. Nie prałam jej jeszcze ale mam nadzieję, że nie straci fasonu po wyjęciu z pralki.

 Zgłoś nadużycie