Biedronka Liz Mata wielofunkcyjna Expand

Biedronka Liz Mata wielofunkcyjna

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS1332

Nowy

Prześliczna kolorowa mata edukacyjna  Lilliputiens to moc atrakcji dla Twojego dziecka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

406,00 zł

brutto

Prześliczna kolorowa mata Lilliputiens to moc atrakcji dla Twojego dziecka.

Mata wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i posiada wiele ciekawych atrakcji stymulujących słuch, wzrok i dotyk dziecka.

Dookoła maty wszyte są miękkie poduszki, które idealnie sprawdzają się w późniejszym etapie rozwoju motorycznym, kiedy dziecko uczy się samodzielnie siadać. Wówczas Maluszek upadając na miękkie poduszki czuje się całkowicie bezpieczny.

 

Na poduszkach naszyte są kolorowe elementy i przymocowane zabawki, które zainteresują malca.

 

Wymiary - średnica 95cm

Płeć: dziewczynka
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy
Sposób czyszczenia: Prać ręcznie w 30°C
Materiał: tkanina

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.