Beaba, Zestaw słoiczków Clip 6 szt. 60 ml i 120 ml pink Expand

Beaba, Zestaw słoiczków Clip 6 szt. 60 ml i 120 ml pink

Beaba

PS27773

Nowy

Zestaw słoiczków do porcjowania i przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 48h

68,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Zestaw słoiczków do porcjowania i przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA. W skład kompletu wchodzą cztery słoiczki o pojemności 120 ml (z jasnoróżowymi pokrywkami) i dwa o pojemności 60 ml (z ciemnoróżowymi pokrywkami). Można w nich wygodnie przechować i odmierzać taką ilość żywności, jaka jest potrzebna dziecku. Pojemniki nadają się również do zamrażania oraz podgrzewania w Babycook® i Babycook® Plus. Hermetyczna pokrywka pozwala zachować smak i aromat jedzenia, a ponadto wyposażona jest w system CLIP, tj. wypustki, pozwalające na łączenie ze sobą pojemników na zasadzie klipsów. W ten sposób możesz je sczepiać zarówno w pionie, jak i w poziomie, w zależności od tego, jakim miejscem do ich przechowania akurat dysponujesz. Z kolei puste można przechowywać, wkładając jeden w drugi i łącząc ze sobą pokrywki.

Pojemniki wyprodukowano we Francji.
Można je myć ręczne lub w zmywarce.

Wiek: 4 m+
Materiał: BPA free
Wymiary: 201 x 88 x 220 mm
Waga: 215 gr

Od kiedy powstała marka Beaba w 1989 roku natychmaist podbiła serca mam, które szukają produktów funkcjonalnych, prostych, łatych w użyciu a jednocześnie nowoczesnych i innowacyjnych.


Taka jest właśnie marka Beaba i z pewnością podbije serca Polskich mam.

Opinie

Ilona S.
Zweryfikowany zakup
2018-08-15

Beaba, Zestaw słoiczków Clip 6 szt. 60 ml i 120 ml pink

Bardzo ładnie wykonane, świetnie nadają się do porcjowania, mrożenia i przechowywania przygotowanych dla dziecka posiłków. Pojemniczki można składać jeden w drugi, dzięki czemu zajmują mało miejsca. Zawierają także wypustki, pozwalające na łączenie ich ze sobą na zasadzie klipsów, w pionie i w poziomie, w zależności od tego jak nam wygodnie i ile mamy miejsca. Trafiony zakup, bardzo polecam

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie