Łóżeczko Pop Up Bubble Cot Expand

Łóżeczko

Koo-di

Nowy

Lekkie, proste w formie, wygodne i ładne łóżeczko turystyczne firmy Koo-di.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

299,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Produkt przeznaczony jest dla mobilnych rodziców, którzy czesto podrózują i jeżdżą w odwiedziny do dziadków. Łóżeczko jest niezwykle lekkie, bo waży zaledwie 2,5 kg, zajmuje bardzo mało miejsca (zmieści się nawet do walizki) i jest idealne zarówno latem jak i zimą. 

 

Latem może śłużyć dodatkowo jako świetne zabezpieczenie z moskitierą dzięki czemu dziecko może spać dosłownie wszędzie. A gdy wybieramy się na plaże stanowi zabezpieczenie przed promieniami słonecznymi.

 

Łóżeczko rozkłada się bardzo szybko i tak samo szybko składa.

 

Co odróżnia to łóżeczko turystyczne od innych dostępnych na rynku?

To idealne rozwiązanie jeśli wybierasz się z maluchem w podróż lub na wakacje - w porównaniu z standardowymi łóżeczkami turystycznymi wygrywa prostotą użytkowania, małymi wymiarami po złożeniu i przede wszystkim wagą. Bez problemu zmieścisz je w bagażniku swojego samochodu a zaoszczędzone w ten sposób miejsce zawsze możesz wykorzystać na większą ilość zabawek :)


Wygodne podróżowanie z dziećmi. Torby do wózka Koo-di są praktyczne, mają duże przewijaki i są bardzo dobrej jakości. W ofercie znajdziecie też między innymi walizkę dla mamy do szpitala, która później może być stosowana jako podręczna torba podróżna w którą z łatwością spakujecie wszystko co maluchowi jest podczas podróży niezbędne.


Opinie