Obniżka! Aru shah i koniec czasu Expand

Aru shah i koniec czasu

Galeria Książki

PS46997

Nowy

wysyłamy w ciągu 72h

29,52 zł

brutto

36,90 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

ARU SHAH ma tendencję do naciągania prawdy – robi to, by zyskać sympatię w prywatnej szkole, do której uczęszcza. Kiedy jej koledzy z klasy latają prywatnymi odrzutowcami na egzotyczne wakacje, ona spędza wolny czas w Muzeum Starożytnej Sztuki i Kultury Indyjskiej, którego kustoszem jest jej mama. Czy to zatem dziwne, że Aru zmyśla opowieści o tym, że pochodzi z rodziny królewskiej, podróżuje do Paryża i ma własnego szofera?
Pewnego dnia trójka jej kolegów zjawia się w domu Aru, żeby przyłapać ją na kłamstwie. Nie wierzą w jej opowieść o tym, że znajdująca się w muzeum lampa Bharaty jest przeklęta, wyzywają więc Aru, by to udowodniła. „Zapalę ją tylko na moment” – myśli Aru. A potem już nigdy przenigdy nie będzie łgać.
Ale zapalenie lampy rodzi poważne konsekwencje. Aru niechcący uwalnia Śpiącego, starożytnego demona, który planuje obudzić Boga Zniszczenia. Jej koledzy i mama zostają zamrożeni, a Aru musi ich uratować.
Jedynym sposobem na to, żeby powstrzymać demona, jest odnaleźć legendarnych braci Pandawów i złożyć wizytę w Królestwie Śmierci. Ale jak dziewczynka w piżamie ze Spider-Manem ma tego wszystkiego dokonać?Percy Jackson spotyka Czarodziejkę z Księżyca w powieści, która rozpoczyna cykl „Rick Riordan Poleca” i jest zwariowaną – zwariowanie zabawną – historią opartą na mitologii hinduskiej.Pełna wyobraźni powieść, której główne bohaterki to silne dziewczyny.“Entertainment Weekly”


Autorzy: ROSHANI CHOKSHI
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
ISBN: 978-83-65534-82-8
Oprawa: Miękka
Stron: 430
Rozmiary: 19.5x12.5x3.3 cm
Oprawa Miękka

Opinie