Obniżka! Biblia historia zbawienia opowiedziana dzieciom Expand

Biblia historia zbawienia opowiedziana dzieciom

Jedność

PS35940

Nowy

wysyłamy w ciągu 72h

39,20 zł

brutto

49,00 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

To wyjątkowe opracowanie Pisma Świętego dla dzieci przynosi obszerny zbiór biblijnych opowieści, które w ten przystępny i atrakcyjny sposób przybliżają najmłodszym czytelnikom historię zbawienia. Autorem narracji jest Saviour Pirotta, który wychował się w społeczności, gdzie rytm życia wyznaczały katolickie święta i gdzie zachowała się silna tradycja ustnych przekazów. Odwołując się do niej i sam dysponując talentem prawdziwego gawędziarza, sprawia, że w jego relacji biblijne historie – tak ważne i wyjątkowe, bo przedstawiające dzieje miłości Boga do człowieka – ożywają przed oczami dziecięcej wyobraźni i uwrażliwiają milusińskich na wielkie prawdy chrześcijaństwa.
Ta książka to potoczysta opowieść o stworzeniu świata i historii Przymierza Boga z narodem wybranym oraz o ziemskich dziejach Jezusa i Jego Dobrej Nowinie. Opowiadaniom towarzyszy swoisty komentarz plastyczny, jaki stanowi oryginalna warstwa ilustracyjna (niezwykłej urody pastelowe ilustracje i jednobarwne rysunki), a także aneks z mapami, kalendarium obu Testamentów, informacjami dotyczącymi głównych postaci Pisma Świętego, słowniczkiem pojęć biblijnych oraz wybranymi cytatami z Biblii.
Wszystko to sprawia, że publikacja ta jest szczególnie ważna dla duchowego wzrostu i kultury dziecka, pozwalając mu poznać przesłanie świętych tekstów i zachęcając do lektury samego Pisma Świętego – dziedzictwa ludzkości.Autorzy: OPRACOWANIE ZBIOROWE
Wydanie: 1
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-76603-21-6
Oprawa: Twarda
Stron: 304
Rozmiary: 26.0x19.0x3.3 cm
Oprawa Twarda

Opinie