Obniżka! Greccy bogowie według percyego jacksona Expand

Greccy bogowie według percyego jacksona

Galeria Książki

PS35374

Nowy

wysyłamy w ciągu 72h

39,92 zł

brutto

49,90 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Kto lepiej niż współczesny heros opowie o pochodzeniu bogów olimpijskich? W tym ilustrowanym zbiorze opowieści Percy Jackson przedstawia spojrzenie od środka, pełne osobistego zaangażowania.
„Pewien wydawca w Nowym Jorku poprosił mnie o spisanie tego, co wiem o greckich bogach, ale ja byłem ostrożny: – Nie moglibyśmy napisać o tym anonimowo? W sumie nie chciałbym znów wkurzyć Olimpijczyków…
Gdyby jednak wiedza o greckich bogach miała kiedyś pomóc wam przeżyć spotkanie z nimi, jeśli się przed wami pojawią, to może spisanie tego wszystkiego będzie moim dobrym uczynkiem tygodnia”.
Tak zaczynają się Greccy bogowie według Percy’ego Jacksona, książka, w której syn Posejdona dodaje do klasycznych opowieści własną magię – oraz sarkastyczne uwagi. Wyjaśnia, jak został stworzony świat, a następnie przekazuje czytelnikom osobistą opowieść o tym, kto jest kim wśród starożytnych, od Apollina po Zeusa. Percy nie cofa się przed niczym. „Jeśli macie ochotę na mnóstwo kłamstw, kradzieży, ciosów w plecy i kanibalizmu, to czytajcie dalej, bo właśnie tego jest mnóstwo w Złotym Wieku”.
Pełne dramatyzmu kolorowe ilustracje, które wykonał John Rocco, gwarantują, że książka będzie niezbędna w każdym domu, bibliotece i klasie. Jest nie tylkoprzyjemna w lekturze, ale również wspaniale się prezentuje.


Autorzy: RICK RIORDAN
Wydanie: 1
Tłumacz: AGNIESZKA FULIŃSKA
Seria: PERCY JACKSON I BOGOWIE OLIMPIJSCY
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-64297-36-6
Oprawa: Miękka
Stron: 424
Rozmiary: 22.0x16.5x3.2 cm
Oprawa Miękka

Opinie